قابلیت استفاده از نرم افزار اطلاع رسانی نمایشگاه بدون دسترسی به اینترنت

نرم افزار اطلاع رسانی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب با همکاری شرکت پنجره دهم طراحی شده است کهکاربران می توانند بدون دسترسی به اینترنت از آن استفاده کنند.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نرم افزار اطلاع رسانی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با همکاری شرکت پنجره دهم طراحی و راه اندازی شده است.

این نرم فزار قابلیت جستجو کتاب، ناشر، نویسنده و قابلیت نمایش محل غرفه را دارد و مهم ترین قابلیت آن استفاده آفلاین (بدون دسترسی به اینترنت) است. تمامی موارد امنیتی در طراحی این نرم افزار رعایت شده است و اطلاعات ناشران در دسترس هیچ گروه دیگری قرار نخواهد گرفت.

این نرم افزار بر روی گوشی هایی با سیستم عامل اندروید و IOS قابل نصب است و علاقه مندان می توانند از طریق مراجعه به سایت نمایشگاه کتاب تهران (tibf.ir) و یا سایت‌های معتبر نرم افزار موبایل مانند کافه بازار و اپ استور آن را دریافت کنند. همچنین این نرم‌افزار در روزهای برگزاری نمایشگاه در برخی از باجه های اطلاع رسانی قابل دریافت است.

پس از نصب و راه اندازی این نرم افزار، ثبت نام کاربر انجام خواهد شد و کاربر می تواند به نقشه نمایشگاه و ناشران دانشگاهی، عمومی، کودک و نوجوان، آموزشی و بین المللدسترسی داشته باشد.

همچنین درب‌های ورودی پارکینگ، غرفه‌ها، درب‌های ورودی نمایشگاه، سرویس بهداشتی، دفتر پست، نمازخانه، استراحتگاه، روابط عمومی، ایستگاه مترو، خیابان های منتهی به نمایشگاه و ... بر روی نقشه این نرم افزار جانمایی شده است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

انتشارات علم و دانش به کوشش محمد تیموری در دی ماه 1387 بنیان گذاشته شد.

در طول سال های فعالیت کتاب های بسیاری در حوزه های مختلف از ادبیات و فرهنگ گرفته تا سیاست و اقتصاد و صنعت به زیور طبع آراسته شد. 

خرید آنلاین میسر است!

با استفاده از همه کارتهای عضو شتاب

تماس با ما

  •  
    تهران، میدان انقلاب، خیابان انقلاب، بین خیابان دوازده فروردین و خیابان اردیبهشت، ساختمان 310، طبقه زیرزمین
  •  
    66415459-60
  •  
    ۶۶۴۶۲۷۴۲
با لا