آموزش 200 اطلاع رسان برای حضور در نمایشگاه کتاب

مدیرکمیته اطلاع رسانی از برگزاری کارگاه اطلاع رسانی با حضور 200 کارآموز جهت حضور در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، علی اکبر تورانیان مدیر کمیته اطلاع رسانی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بیان این مطلب افزود: اوایل اردیبهشت ماه، کارگاه آموزش اطلاع رسانی به منظور ارایه خدمات به بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب برگزار شد. در این کارگاه 200 کارآموز حضور داشتند و در آن برنامه هایی با موضوعات «آشنایی با ناشران حوزه شعر»، «آشنایی با ناشران حوزه رمان»، «آشنایی با ناشران کتاب های کودک» و ... برگزار شد.

وی افزود: پس از پایان این کارگاه آزمونی برگزار شد و 125 نفر به عنوان اطلاع رسان حاضر در نمایشگاه انتخاب شدند. همچنین 55 نفر نیز به عنوان نیروی ذخیره انتخاب شدند که در صورت بروز مشکل جایگزین این افراد شوند.

مدیرکمیته اطلاع رسانی بیست با اشاره به توانایی این اطلاع رسانان عنوان کرد: بیشتر این افراد تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا دارند. همچنین فراد منتخب قابلیت صحبت به زبان انگلیسی را دارند و از روابط عمومی بالایی برخوردارند.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

انتشارات علم و دانش به کوشش محمد تیموری در دی ماه 1387 بنیان گذاشته شد.

در طول سال های فعالیت کتاب های بسیاری در حوزه های مختلف از ادبیات و فرهنگ گرفته تا سیاست و اقتصاد و صنعت به زیور طبع آراسته شد. 

خرید آنلاین میسر است!

با استفاده از همه کارتهای عضو شتاب

تماس با ما

  •  
    تهران، میدان انقلاب، خیابان انقلاب، بین خیابان دوازده فروردین و خیابان اردیبهشت، ساختمان 310، طبقه زیرزمین
  •  
    66415459-60
  •  
    ۶۶۴۶۲۷۴۲
با لا